Teenused

Kui masinate võimsuse poolest oleme suur tootmisettevõte, siis meie teenuste valikust leiab iga klient individuaalse, just oma soovile vastava lahenduse. Vajadusel alustame ka raamatu käsikirjast, kuid üldjuhul eelistame siiski juba trükivalmis pdf faile. Trükime, köidame ning hoolitseme raamatu eest ka pärast selle valmimist, pakime hoolikalt ja pakume raamatute laoteenust.  

 

Trükkimine ja köitmine
Trükivalmis pdf failid läbivad kõik trükiks ettevalmistamisega seotud etapid. Samal ajal tellitakse raamatu trükkimisega seotud sisu-, kaane- ning muud vajaminevad materjalid. Raamat trükitakse, köidetakse, vajadusel komplekteeritakse lisad (kaardid, CD, vms.), pakitakse ning saadetakse kokkulepitud ajaks valmistoodete lattu.

 

Pakkimine
Raamatuid on võimalik pakkida vastavalt kliendi soovile termokilesse, paberisse, kastidesse. Termokilesse pakitakse raamatud ükshaaval siis, kui tekib vajadus raamatut kaitsta määriste eest (väga heleda kaanega trükised) või kui raamatu vahel on lisad (kaart, CD, vms.), mille kadumist tahetakse vältida. Üldjuhul pakitakse raamatud paberisse või kastidesse ja need omakorda paigutatakse alustele.

 

Transport
Tallinna piires on valmistoodangu kohale toimetamine korraga ja ühele aadressile tasuta. Kindlasti vajalik eelnev kooskõlastus (Sölvi Erm 6509958) täpse aadressi, kontaktisiku, telefoni numbri ning mõlemale poolele sobiva aja osas. Teostame nn “uksest ukseni” teenust, st. et hoonesse (kontorisse, lattu) sissetoimetamise eest peab hoolitsema tellija ise. Tallinnast väljapoole, Eesti piires saatmise eest  hoolitseb tavaliselt klient ise, kuid soovi korral võime vahendada ka transpordifirmade teenuseid. Andke alati teada, millisele aadressile te soovite raamatud toimetada!